Jak objednávat:


Pomocí formuláře našeho E-shopu.
Telefonicky, tel.č. +420 736 42 57 87, denně od 12 do 20 hodin
Elektronickou poštou, na e-mail: rmpickups(zavináč)seznam.cz

Minimální hodnota objednávky (bez poštovného) musí být  150,- Kč.

 

Doprava a poštovné: 


Můžete si zvolit jednu z těchto možností:

Doporučená zásilka Českou poštou na dobírku:
Platí pro zásilky do hodnoty cca 1.000,-Kč. Poštovné činí v tomto případě 90,- Kč, dodání je většinou 2-3 dny.

Balík do ruky České pošty na dobírku:
Poštovné činí v tomto případě 160,- Kč, dodání do druhého dne.

Platba předem bankovním převodem a doručení Českou poštou:
Poštovné činí 50,- Kčy.
V objednávce uveďte, že si přejete platit předem bankovním převodem na náš účet , obratem Vám zašleme údaje k platbě. Po připsání částky na náš účet u ČSOB a.s. Vám zašleme zboží, dodání je většinou do 2 dnů od podání.

Osobní odběr:
na adrese firmy: R.M.pickups, 756 24 Bystřička 293 - zobrazit na mapě
na adrese kytaráře p. Zdeňka Macho: 742 71 Hodslavice 130, tel: +420 734 656 001 - zobrazit na mapě

V případě, že si přejete jiný způsob dodání, uveďte toto prosím v objednávce. Dodání do druhého dne je u doporučených zásilek standard, nelze ale zaručit, pokud je vyžadováno 100% dodání do druhého dne, je potřeba zásilku poslat např. Balíkem do ruky České pošty - v tomto případě činí cena s dobírkou 160,- Kč, při platbě předem je cena poštovného 110,- Kč. 

 

Objednávky na Slovensko:

Pro objednávky na Slovensko je nyní k dispozici nový, pro slovenské zákazníky nejlevnější způsob platby:

 

Platba bankovním převodem na náš účet ve Fio bance: - na tento účet můžete posílat platby bez běžných poplatků za mezinárodní platební styk.

Platí stejné podmínky Vaší banky, jako pro běžný bankovní převod na Slovensku.

Po odeslání objednávky prosím vyčkejte, bude Vám zaslána proforma faktura s údaji k platbě, po připsání platby na náš účet Vám zašleme zboží.

 

 

Údaje o našem účtu u Fio banky a.s.,, vedeného v Eurech:

č. účtu: 2700443872/8330

název účtu: MACHO RADOVAN

adresa banky: Fio banka, a.s., VCelnici 1028/10, 117 21 Praha 1

Pro naléhavé nebo ostatní případy akceptujeme ještě jeden způsob platby:

Platba vkladem v hotovosti v Eurech na náš účet u ČSOB – nejrychlejší  způsob - po složení hotovosti u kterékoliv slovenské pobočky ČSOB na náš eurový účet se platba objeví na našem účtu do cca 1-2 hodin. Hradíte pouze poštovné - dle hmotnosti cca 5-7 EUR, banka si však za vložení hotovosti na tento účet  účtuje poplatek 5 EUR.

 

 

  

Dodací lhůty:

Dodací lhůtu se snažíme maximálně zkracovat, je závislá na momentální vytíženosti, pro aktuální dodací lhůty se můžete informovat na tel.: 736425787.


Výměna snímačů: NEW!

Pro maximální spokojenost našich zákazníků firma R.M.pickups poskytuje kupujícímu zdarma službu výměnu u nás zakoupeného snímače za jiný typ z naší nabídky. Kupující hradí pouze náklady na poštovné. Výměna je možná do jednoho měsíce od zakoupení, snímač nesmí být poškozen, nesmí být zkrácen výstupní kabel a balení musí být kompletní, včetně šroubků a pružinek. Výměna zdarma je možná pouze jednou, za každou další případnou výměnu je účtován manipulační poplatek 150,- Kč + poštovné. Případný rozdíl v ceně snímačů bude doúčtován, přesný způsob vyrovnání a úhrady poštovného bude vyřešen domluvou mezi prodávajícím a kupujícím prostřednictvím tel. +420 736425787, příp. e-mailem rmpickups@seznam.cz.


Reklamace:

Na všechno zboží poskytujeme záruku 2 roky. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Zkrácení kabelů u snímačů nemá na uplatnění záruky vliv. Případné reklamované zboží zasílejte na adresu Radovan Macho - R.M.pickups, 756 24 Bystřička 293, Česká republika. Doporučujeme nejdříve telefonickou, či e-mailovou konzultaci s námi na kontaktech viz. výše. Náklady na zaslání k reklamaci hradí zákazník, náklady na zaslání zpět k zákazníkovi dodavatel. Na reklamaci máme ze zákona lhůtu 30 dnů, nicméně případné reklamace řešíme okamžitě - běžná lhůta je 1-3 dny!
Pozn.: Firma R.M.pickups se snaží klást maximální důraz na kvalitu svých produktů, pokud jste zaznamenali jakýkoliv podnět, který by mohl přispět k dalšímu zvýšení kvality a spolehlivosti našich produktů, uvítáme jakékoliv Vaše připomínky.


Ostatní informace:

Písemné informace a poučení dle zákona 40/1964 Sb., Občanského zákoníku dle § 53:
- Dodavatel (prodávající): Radovan Macho - R.M.pickups, 756 24 Bystřička 293, Česká republika, IČO 60039434, číslo účtu: 167223695/0300, ČSOB a.s.
- Náklady na dodání jsou v těchto obchodních podmínkách.
- Způsob dopravy a úhrady si vyberte z nabídky v části ´Doprava a poštovné´.

Dle § 57, odst. 2:
Smlouva je uzavřena doručením Vaší objednávky, není-li dodavatelem vyžadováno uzavření písemné smlouvy. Vaše odstoupení od smlouvy můžete uplatnit na adrese dodavatele, příp. na emailové adrese rmpickups@seznam.cz.

UPOZORNĚNÍ: Každá objednávka je závazná (Občanský zákoník § 544-545, zákon č. 40/1964 Sb.) dle našich obchodních podmínek. Pokud nebude již expedovaná objednávka zaslaná zákazníkem vyzvednuta, bude v každém případě požadováno uhrazení vzniklých nákladů na odeslání zboží. Odesláním objednávky souhlasíte s našimi obchodními podmínkami.

Dle § 53 odst. 7:
Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má kupující spotřebitel v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V takovém případě spotřebitel kontaktuje prodávajícího a nejlépe písemně uvede, že odstupuje od smlouvy s uvedením čísla prodejního dokladu, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz. Pokud se zákazník takto rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu, včetně záručního listu, návodu a veškerého dodaného příslušenství zaslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum dodání). Po obdržení takto vráceného zboží bude zákazníkovi cena zboží navrácena způsobem, na kterém se obě strany dohodnou.

 

Sídlo firmy:

Radovan Macho - R.M.pickups

756 24 Bystřička 293

Česká republika

IČO: 60039434

Nejsme plátci DPH.

tel: +420 736 42 57 87, +420 571 443 593

 

Bankovní spojení:

ČSOB, a.s., Radlická 333/150, 1250 57 Praha 5, BIC: CEKOCZPP

167223695/0300 - účet v CZK, IBAN: CZ77 0300 0000 0001 6722 3695

 

 

Fio banka a.s., VCelnici 1028/10, 117 21 Praha 1

č. účtu: 2700443872/8330 - pro platby ze Slovenska, účet v EUR

 

název účtu: MACHO RADOVAN

 

 

GDPR - Ochrana osobních údajů

Osobní údaje získané při nákupu zboží přes náš e-shop, případně získané jiným způsobem, budeme u nás zpracovávat v následujícím rozsahu: jméno, příjmení, e-mailová adresa, telefonický kontakt a adresa pro doručení zboží. Tyto osobní údaje zákazníka slouží k realizaci uzavřené kupní smlouvy, dodání objednaného zboží, pro naplnění zákonných povinností a v neposlední řadě za účelem ochrany našich práv. Výše uvedená osobní data neposkytneme jakékoli třetí straně s výjimkou přepravce zásilek.

Dbáme na bezpečnost osobních dat, které nám byly předány. Přijali jsme technická a organizační opatření, abychom Vaše data dostatečně chránili s ohledem na závažnost jejich zpracování. K Vašim osobním údajům, které jsme od Vás získali, nemá přístup žádná neoprávněná osoba.

Kdykoli můžete požádat o informace, jaké osobní údaje, v jakém rozsahu a pro jaký účel o Vás zpracováváme. Tyto informace Vám poskytneme zdarma ve lhůtě nejpozději 30 dnů. V případě potřeby máme právo vyžádat si doplňující informace k Vaší identifikaci, než Vám poskytneme osobní údaje, které zpracováváme k Vaší osobě.

V odůvodněných případech je naším právem zamítnout požadavky na informace, které jsou bezdůvodné, či se nepřiměřeně opakují, případně jejich získání vyžaduje nepřiměřené úsilí, nebo by byly obtížně získatelné (typicky ze záložních systémů, archiválií apod.).

Při změně Vašich osobních údajů provedeme na základě Vaší žádosti jejich opravu, případně jejich vymazání. Právo na výmaz se nevztahuje na zpracovávané údaje v rámci povinnosti plnění smlouvy, zákonných důvodů či oprávněných zájmů.

Na základě žádosti máte právo získat osobní údaje, které o vás evidujeme, ve strukturovaném běžně používaném a strojově čitelném formátu.

 


Vaším právem je obrátit se také s námitkou proti zpracovávaným osobním údajům, které o Vás zpracováváme, na příslušný dozorový úřad na ochranu osobních údajů na adrese:

Úřad pro ochranu osobních údajů
Pplk. Sochora 27
170 00 Praha 7