BE401

 

Vysoce kvalitní třipásmový korekční předzesilovač s přeladitelným středním pásmem (parametrickým equalizérem) pro baskytary, určený k vestavbě přímo do nástroje.

 

Elektronika umožňuje nezávislou regulaci basů, středů a vysokých kmitočtů, speciálně nalazených pro použití s baskytarami.  Střední kmitočty lze navíc přeladit v pásmu 150-2500Hz pro maximální zvukovou variabilitu a obrovské množství zvukových barev. Vysoká vstupní impedance a odstup šumu. Díky individuálně vybíraným operačním zesilovačům a použitým součástkám nejvyšší kvality, poskytuje vynikající dynamiku a čistotu zvuku s minimálním zkreslením a předurčuje tento předzesilovač k montáži na nejkvalitnější nástroje.

 

Předzesilovač je vhodný pro nejširší použití a všechny hudební styly, eliminuje negativní vliv dlouhého kabelu, nástroj je po montáži elektroniky možno připojit k libovolnému nástrojovému nebo linkovému vstupu, např. vstupu PC, mixpultu, hi-fi zesilovači apod. Elektronika se automaticky zapíná zastrčením kabelu do nástroje.

Součástí elektroniky jsou čtyři, již zapojené potenciometry s černými knoflíky, výstupní zdířka a schéma zapojení.

 

  • Na objednávku i v provedení s jedním dvojitým souosým a dvěma standardními potenciomety  

 

Typ:
1690,- ks
 

 

Zisk, potlačení:
Bass: ±9dB (v pásmu 10-100Hz)

Middle: ±12dB (přeladitelné od 150Hz po2,5 kHz, střední poloha 600Hz)  
Treble: ±12dB (v pásmu 2,5-25KHz)
Ve střední, aretované (central click) poloze potenciometrů je celkový zisk předzesilovače 0dB
Vstupní impedance: 2,2MOhm
Nápájení:  1x baterie 9V
Odběr: 5mA
Rozměr plošného spoje: 79x22 mm