BE401

 

Vysoce kvalitní třipásmový korekční předzesilovač s přeladitelným středním pásmem (parametrickým equalizérem) pro baskytary, určený k vestavbě přímo do nástroje - nyní v přepracované a vylepšené verzi!

 

Elektronika umožňuje nezávislou regulaci basů, středů a vysokých kmitočtů, speciálně nalazených pro použití s baskytarami.  Střední kmitočty lze navíc přeladit v pásmu 150-2500Hz pro maximální zvukovou variabilitu.

Vysoká vstupní impedance a odstup šumu. Díky prvotřídním, individuálně vybíraným operačním zesilovačům a použitým součástkám nejvyšší kvality, poskytuje vynikající dynamiku a čistotu zvuku s minimálním zkreslením a předurčuje tento předzesilovač k montáži na nejkvalitnější nástroje.

 

Předzesilovač je vhodný pro nejširší použití a všechny hudební styly, eliminuje negativní vliv dlouhého kabelu, nástroj je po montáži elektroniky možno připojit k libovolnému nástrojovému nebo linkovému vstupu, např. vstupu PC, mixpultu, hi-fi zesilovači apod. Elektronika se automaticky zapíná zastrčením kabelu do nástroje.

 

Součástí elektroniky jsou zapojené potenciometry, kovové knoflíky potenciometrů dle výběru (chrom, černé nebo zlaté), výstupní zdířka Neutrik,  připojení pro baterii a schéma zapojení.

Potenciometry pro regulaci hlasitostí snímačů je možno objednat zvlášť dle potřeby.

 

Dvě verze provedení elektroniky:

 

  • BE401-2 - dva souosé  dvojité potenciometry - jeden pro regulaci Bass/Treble + druhý pro nastavení frekvence středů a její zesílení/zeslabení.
  • BE401-3  - jeden souosý dvojitý potenciometr pro nastavení frekvence středů a její zesílení/zeslabení + dva potenciometry pro regulaci Bass a Treble.

 

 

Typ:
1990,- ks
 

 

Zisk, potlačení:
Bass: ±9dB (v pásmu 10-100Hz)

Middle: ±12dB (přeladitelné od 150Hz po2,5 kHz, střední poloha 600Hz)  
Treble: ±12dB (v pásmu 2,5-25KHz)
Ve střední, aretované (central click) poloze potenciometrů je celkový zisk předzesilovače 0dB
Vstupní impedance: 2,2MOhm
Nápájení:  9-18V
Odběr: 5mA
Rozměr plošného spoje: 79x22 mm