5-ti polohové přepínače

5-ti polohové přepínače Fender, U.S.A.

 


F5WS - original Fender pětipolohový standard přepínač - Strat (099-136-7000),  výrobce Fender - U.S.A.

Balení obsahují černý i bílý plastový ´klobouček´.

 

F5WS-PV - original Fender pětipolohový přepínač z řady Pure Vintage (003-8929-049),  výrobce Fender - U.S.A.

Fender nyní nabízí i široký sortiment Pure Vintage kytarového hardware a elektroniky, určené hráčům, kteří potřebují vyměnit původní vintage už sériově nevyráběnou část nebo upgradovat nástroj, kombo nebo zesilovač. Kondenzátory, patice, potenciometry a další vintage díly jsou vyrobeny tak, aby co nejpřesněji kopírovaly původní díly Fender, které byly  používány krom starých originálů poté na řadě reedicí historických kytar této firmy.  
 
Pětipolohový Pure Vintage přepínač s montážním hardwarem vhodný podle US patentu "CRL Pat No. 2503885" pro použití na vintage i moderních kytarách Fender Stratocaster  včetně nástrojů Custom Shop. Vhodný pro naprostou většinu historických i současný kytar Fender Strat.

Pozor - balení neobsahuje ani montážní šroubky, ani plastový klobouček.

 

F5WSS - original Fender pětipolohový super switch - přepínač (099-225-1000),  výrobce Fender - U.S.A. 
umožňuje celou řadu zajímavých zapojení, kterých nelze docílit se standardním pětipolohovým přepínačem .

 

 

5-ti polohové přepínače Schaller Megaswitch (Made in Germany)

Všechny Schaller Megaswitch přepínače jsou známé pro svůj velmi precizní chod a výbornou kvalitu. Standardně je v balení černý plastový klobouček, ten lze však objednat i v těchto provedeních: Nickel, Chrome, SatinChrome, BlackChrome, Gold, Ruthenium, SatinPearl, VintageCopper and white plastic - tedy stejné provedení jako mají naše humbuckery v kovových krytech.

 

Model S / 5-way -  přepínač Schaller, Made in Germany - standardní pětipolohový přepínač pro Stratocaster, umožňuje i rozepínanání humbuckeru jak u kobylky, tak i krkového, precizní chod.

Více informací zde

 

Model P - přepínač Schaller, Made in Germany - pětipolohový přepínač pro PRS style kytary,  tento přepínač poskytuje stejné kombinace cívek snímačů, jako otočný přepínač na některých PRS kytarách.

1. Bridge humbucker

2. vnější cívky snímačů paralelně

3. vnitřní cívky snímačů sériově

4. vnitřní cívky snímačů paralelně

5. Neck humbucker

Více informací zde

 

 


Barva:
440,- ks